Фотовишивка – безкоштовні зразки вишивки з фотокарток

Декоративний зразок з вашої фотокартки за допомогою Pic2Pat зробити дуже легко. За допомогою трьох простих кроків можна перетворити зображення за допомогою нашего вебсайту в чудову схему декоративної вишивки. Цю схему можна завантажити на компьютер, роздрукувати и зберегти. Ваш дизайн завжди під рукою.

Для зручності Pic2Pat постійно розраховує, якого кольору вишивку потрібна для зображення і скільки мотків пряжі вам потрібно для кожного кольору. Тому ви можете негайно розпочати ваш зразок вишивки.

Крок 1: Вибір файлу

Будь ласка, обирить файл з зображенняс на вашему компьютері й натисніть кнопку Наступний для завантаження цього зображення в Pic2Pat. Ви можете використати праву кнопку в полі вводу для пошуку файлів на вашому копмпьютері для обирання вірного зображення.

Pic2Pat може конвертувати майже всі формати зображень. Зображення може бути об’ємом до 18Мб. Майте на увазі, що білші зображення потребують часу для завантаження Pic2Pat на ваш компьютер. Після натискання кнопки Наступний для наступного кроку може бути потрібно деякий час, де ви можете вказати розмір вишивки та скільки хрестиків в сантиметрі треба в зразку.

Вибір файлу:

Завантаження зображення Завантаження зображення...

Обмовка про приватну власність