Zszyj zdjęcie - Zrób swój własny wzór haftu krzyżykowego on-line

Tworzenie wzorów haftu krzyżykowego z Twoich własnych obrazów jest bardzo proste z Pic2Pat. W trzech łatwych krokach przetransformujesz obraz w piękny wzór haftu krzyżykowego. Wzór możesz pobrać na swój komputer, możesz go wydrukować i przechowywać. Jeżeli chcesz wydrukować wzór ponownie, nie musisz ponownie wchodzić na stronę internetową, ponieważ projekt jest zapisany lokalnie na Twoim komputerze.

Pic2Pat czyni życie łatwiejszym, obliczając które kolory nici hafciarskich, które są potrzebne i jak wiele linii potrzebujesz z każdego koloru. Dlatego możesz niezwłocznie rozpocząć tworzyć swoje prace.

Krok 1: Wybierz plik

Wybierz plik obrazu z komputera, a następnie naciśnij przycisk Dalej, aby przesłać zdjęcie na serwer Pic2Pat. Po naciśnięciu przycisku Przeglądaj, możesz przeglądać obrazy, aby znaleźć właściwy plik.

Pic2Pat może przetworzyć prawie wszystkie formaty plików graficznych. Maksymalny rozmiar pliku to 18 MB. Należy pamiętać, że przesyłanie dużych obrazów na serwer Pic2Pat zajmuje trochę. Może zatem minąć chwila po naciśnięciu przycisku Dalej zanim następnym krok jest pokazany, w którym to kroku można wybrać rozmiar grafiki i ilość szwów na centymetr.

Wybierz plik:

Wczytuję zdjęcie Wczytuję zdjęcie...

Polityka prywatności