Zszyj zdjęcie - Zrób swój własny wzór haftu krzyżykowego on-line

Tworzenie wzorów haftu krzyżykowego z Twoich własnych obrazów jest bardzo proste z Pic 2 Pat. W trzech łatwych krokach przetransformujesz obraz w piękny wzór haftu krzyżykowego. Wzór możesz pobrać na swój komputer, możesz go wydrukować i przechowywać. Jeżeli chcesz wydrukować wzór ponownie, nie musisz ponownie wchodzić na stronę internetową, ponieważ projekt jest zapisany lokalnie na Twoim komputerze.

Pic 2 Pat czyni życie łatwiejszym, obliczając które kolory nici hafciarskich, które są potrzebne i jak wiele linii potrzebujesz z każdego koloru. Dlatego możesz niezwłocznie rozpocząć tworzyć swoje prace.

Krok 1: Wybierz plik

Wybierz plik obrazu z komputera, a następnie naciśnij przycisk Dalej, aby przesłać zdjęcie na serwer Pic 2 Pat. Po naciśnięciu przycisku Przeglądaj, możesz przeglądać obrazy, aby znaleźć właściwy plik.

Pic 2 Pat może przetworzyć prawie wszystkie formaty plików graficznych. Maksymalny rozmiar pliku to 4 MB. Należy pamiętać, że przesyłanie dużych obrazów na serwer Pic 2 Pat zajmuje trochę. Może zatem minąć chwila po naciśnięciu przycisku Dalej zanim następnym krok jest pokazany, w którym to kroku można wybrać rozmiar grafiki i ilość szwów na centymetr.

Wybierz plik:

Wczytuję zdjęcie Wczytuję zdjęcie...

Polityka prywatności