Фотовишивка – безкоштовні зразки вишивки з фотокарток

Декоративний зразок з вашої фотокартки за допомогою Pic 2 Pat зробити дуже легко. За допомогою трьох простих кроків можна перетворити зображення за допомогою нашего вебсайту в чудову схему декоративної вишивки. Цю схему можна завантажити на компьютер, роздрукувати и зберегти. Ваш дизайн завжди під рукою.

Для зручності Pic 2 Pat постійно розраховує, якого кольору вишивку потрібна для зображення і скільки мотків пряжі вам потрібно для кожного кольору. Тому ви можете негайно розпочати ваш зразок вишивки.

Вибір файлу

Будь ласка, обирить файл з зображенняс на вашему компьютері й натисніть кнопку Наступний для завантаження цього зображення в Pic 2 Pat. Ви можете використати праву кнопку в полі вводу для пошуку файлів на вашому копмпьютері для обирання вірного зображення.

Pic 2 Pat може конвертувати майже всі формати зображень. Зображення може бути об’ємом до 4Мб. Майте на увазі, що білші зображення потребують часу для завантаження Pic 2 Pat на ваш компьютер. Після натискання кнопки Наступний для наступного кроку може бути потрібно деякий час, де ви можете вказати розмір вишивки та скільки хрестиків в сантиметрі треба в зразку.

Вибір файлу:

Завантаження зображення Завантаження зображення...

Обмовка про приватну власність